Добро пожаловать в наш магазин запчастей для прицепов Login or Signup

Cart: 0 item

Нет товаров

Товар добавлен в корзину

Количество
Итого, к оплате:

Товаров в корзине: 0. Сейчас в корзине 1 товар.

Стоимость: (вкл. НДС)
Стоимость доставки (вкл. НДС) Бесплатная доставка!
Итого, к оплате: (вкл. НДС)
Продолжить покупки Перейти к оформлению

Автомобильные эвакуаторы

per page
Strona: 1 2

Transport pojazdów wymaga odpowiedniego osprzętowania. Bezpieczne przewożenie samochodów szczególnie na dłuższych trasach nie jest łatwe. Właściwie skonstruowane lawety umożliwiają transport samochodów nawet na wymagających drogach. Odpowiadając na zapotrzebowanie naszych klientów postanowiliśmy dodać do oferty wysokiej jakości lawety. Prowadzimy sprzedaż na przystępnych warunkach.

Proponujemy niezawodne lawety o różnych wymiarach oraz układach hamulcowych, by każdy klient mógł znaleźć odpowiedni produkt, spełniający kompleksowo jego oczekiwania. Nasi specjaliści służą fachowym doradztwem. Chętnie stworzymy dla Państwa przyczepę szytą na miarę, dodając szereg odpowiednich elementów i uzupełniając lawetę o dodatkowe osprzętowanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Lawety samochodowe – bezpieczeństwo i wygoda

Nasze lawety zostały zbudowane w oparciu o sprawdzone i przemyślane projekty. Posiadają wszelkie osprzętowanie, dopuszczające je do jazdy na międzynarodowych drogach. Posiadają tablice ostrzegawcze, wymagany rodzaj oświetlenia oraz koło zapasowe. Ponadto nasze lawety na sprzedaż posiadają bardzo solidne ramy wykonane z profili zamkniętych, a podłoga otworowa jest trwała dzięki wykorzystaniu blachy otworowej. O bezpieczeństwo przejazdu dbają niezawodne układy hamulcowe o odpowiednim nacisku kilogramowym. By ułatwić pracę właścicielom pojazdów i lawet, wykorzystaliśmy sprawdzone systemy wciągarek, umożliwiające proste umieszczenie samochodów na lawecie.

Posiadamy także lawety na sprzedaż o niewielkim kącie najazdu oraz bardzo niskim środku ciężkości. Dzięki licznym ułatwieniom transport samochodu na lawetę jest niezwykle prosty, a podczas transportu pojazdy zabezpieczone są przez sprawdzone systemy. Istnieje możliwość zamontowania na podłodze wodoodpornej sklejki antypoślizgowej.

Wszystkie lawety wykonane są z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących niezawodność przez długie lata. Wykonujemy szereg sprawdzonych wzmocnień, stosujemy tylko sprawdzone techniki i proponujemy klientom produkty o wysokim stopniu bezpieczeństwa. Na naszych lawetach wiele pojazdów

Nasze lawety wytrzymują nawet ponadprzeciętne ciężary, a wykorzystane technologie ułatwiają pracę i transport. Tworząc naszą ofertę staraliśmy się uzyskać dużą różnorodność, by każdy mógł znaleźć produkt odpowiadający jego potrzebom. Na rynku na Kaszubach i w całej Polsce wyróżnia nas dobry stosunek ceny do jakości produktów oraz merytoryczne i uczciwe doradztwo.

Please wait...