Добро пожаловать в наш магазин запчастей для прицеповLogin or Signup

Cart: 0 item

Нет товаров

Товар добавлен в корзину

Количество
Итого, к оплате:

Товаров в корзине: 0. Сейчас в корзине 1 товар.

Стоимость: (вкл. НДС)
Стоимость доставки (вкл. НДС) Бесплатная доставка!
Итого, к оплате: (вкл. НДС)
Продолжить покупки Перейти к оформлению

Прицепы лодочные

per page
Strona: 1 2

Bezpieczeństwo łodzi podczas transportu ma ogromne znaczenie. My doskonale o tym wiemy, dlatego proponujemy przyczepy dostosowane do różnego typu łodzi, także tych ciężkich. Wszystkie przyczepy podłodziowe dostępne w naszej ofercie, posiadają ponadprzeciętne osiągi oraz imponującą stabilność jazdy.

Nasze przyczepy tworzone są z myślą o prawidłowym transporcie nawet na długich trasach. Staramy się uzyskać najlepsze dopasowanie rolek do kształtu łodzi co zapewnia sporą stabilność. To także łatwość załadunku i rozładunku w każdych warunkach.

Proponujemy przyczepy podłodziowe do transportu zarówno niewielkich łódeczek, jak i dużych łodzi czy jachtów. Posiadamy szeroką gamę produktów, wśród których z pewnością każdy właściciel łodzi znajdzie coś dla siebie. Służymy profesjonalnym doradztwem.

Nasza oferta to szereg solidnych przyczep podłodziowych o różnych wymiarach, dedykowanych różnym typom jednostek pływających. Oferujemy produkty z podstawowym wyposażeniem, do którego należą m.in.: solidne koła o odpowiednim wymiarze, automat składający, belka oświetleniowa, profesjonalne rolki do łatwego załadunku łodzi, przewłoki do mocowania pasów zabezpieczających w odpowiednich miejscach, dziobnica z przyciągarką i wiele innych. Na życzenie klienta jesteśmy wstanie dodać większą ilość niezbędnych elementów, co czyni naszą ofertę elastyczną i niezwykle atrakcyjną.

Sprzedawane przez nas przyczepy podłodziowe

Do produkcji przyczep podłodziowych które posiadamy na sprzedaż, używane są tylko sprawdzone podzespołów, pochodzących od czołowych producentów. Dzięki temu przyczepy są niezawodne przez długie lata a zarazem funkcjonalne. Stawiamy aby sprzedawane przez nas przyczepy podłodziowe posiadały solidną konstrukcję, wzmocnienia profili, wodoszczelne łożyska i inne profesjonalne zabezpieczenia. By zapewnić naszym klientom pełne zadowolenie istnieje możliwość idealnego dostosowania przyczepy do konkretnej łodzi, a także płynnej regulacji podpór, regulacji świateł, czy regulacji położenia osi w celu dostosowania obciążenia haku.

Wybierz bezpieczeństwo i solidność!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnych przyczep podłodziowych, które kryją w sobie szereg funkcjonalnych rozwiązań. Nasi pracownicy służą merytoryczną radą, by każdy nasz klient mógł dostosować konkretną przyczepę do swoich indywidualnych preferencji. Proponujemy konkurencyjne ceny oraz produkty gwarantujące bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. To solidna inwestycja na lata.

Please wait...